Ремонт холодильного промислового обладнання - процес надзвичайно складний, тому намагатися відремонтувати самому - не зовсім правильне рішення.


Викликати майстра за тел.: 
(067) 684-68-94, (066) 917-59-66


Ремонт промислових холодильників це послуга, за якою звертаються дуже часто. При тривалому використанні ремонт холодильного торговельного обладнання стає необхідним. Сьогодні в торгівлі часто використовуються холодильні шафи, тобто вертикальні середньотемпературні шафи, призначені для демонстрації напоїв, продуктів. Ремонт холодильних шаф при інтенсивній експлуатації може знадобитися дуже швидко. Ремонт холодильної шафи також вимагає наявності досвіду і спеціального устаткування.

Ремонт промислових холодильних установок, холодильниківВраховуючи активне використання в охолоджуючих установках отруйних газів, ремонт і обслуговування промислового холодильного устаткування має відбуватись лише із залученням навченого персоналу. Це гарантує тривалий міжремонтний період експлуатації установок будь-якого ступеня складності, а так само безпечні умови праці для персоналу.

 

Ремонт промислового холодильного обладнання слід виконувати відповідно до вимог безпеки та рекомендацій заводу-виробника, для цього потрібно спеціальне обладнання та інструмент.

Не відкладайте ремонт, звертайтесь до професіоналів !

 

Ремонт Холодильників 
м.Івано-Франківськ

Виклик майстра за тел.:

(067) 684-68-94
(066) 917-59-66

електропошта:
info@remhol.if.ua

ми в мережі:

      

Створення та розкрутка сайту:
Інтернет-агентство "Дзига"

Ми пропонуємо якісний та недорогий ремонт холодильників та холодильного обладнання в Івано-Франківську та області: