Ремонт промислових холодильників в Івано-Франківську

Приїдемо, продіагностуємо, відремонтуємо.
Image
Ремонт холодильного промислового обладнання — процес надзвичайно складний, тому намагатися відремонтувати самому — не зовсім правильне рішення. Телефонуйте і наші фахівці усе зроблять на найвищому рівні.
Викликати майстра:
(067) 684-68-94
(066) 917-59-66

Ремонт промислових холодильників

Недотримання вимог експлуатації, природне зношування та надмірне, не передбачене виробником навантаження на промислове холодильне обладнання закономірно призводить до його поломки. Якщо агрегат виходить з ладу, це може призвести до серйозних проблем, адже продукція, що зберігається в ньому, може дуже швидко зіпсуватися.

Враховуючи активне використання в охолоджувальних установках отруйних газів, ремонт і обслуговування промислового холодильного устаткування має відбуватись лише із залученням навченого персоналу. Це гарантує тривалий міжремонтний період експлуатації установок будь-якого ступеня складності, а так само безпечні умови праці для персоналу.

Переваги замовлення сервісного обслуговування промислового холодильного обладнання

Якщо періодично перевіряти стан основних вузлів та систем, то можна не тільки знайти можливу поломку, а й запобігти її виникненню. Про це не з чуток знають фахівці нашого сервісного центру, які проводять комплексні заходи щодо настроювання робочих процесів, очищення поверхонь та контролю стану вузлів та модулів.

1 раз на квартал
Майстром перевіряється контур охолодження на герметичність для своєчасного усунення течі мастила, води та холодоагенту. Виявляються можливі перепади на помпі, випарнику, аналізується рівень компресії холодоагенту. Контролюється стан електроланцюгів та контактів, налаштування та якості функціонування модуля управління. Особлива увага приділяється виявленню шумів та вібрацій під час роботи системи холодопостачання.

1 раз на пів року
Додатково до перерахованих вище заходів співробітники «РемХол:

  • Старанно проконтролюють працездатність модулів захисту, системи охолодження, температурних датчиків;
  • Повітряні рідинні трубопроводи;
  • Вивчать стан електронних плат, ланцюги електроживлення;
  • За необхідності проведуть роботи з консервації системи охолодження, якщо передбачається зупинення обладнання.

1 раз на рік
Для забезпечення безперебійного функціонування холодильних агрегатів наші фахівці проаналізують обсяг машинного мастила в масло збірнику, перевірять його якість. Перевірка стану електродвигуна здійснюється шляхом вимірювання теплоізоляції його обмоток. Перевіряється та регулюється робота електричних помп та дренажної системи.

Якщо, всупереч регулярному сервісу, поломка все ж таки трапилася, ми готові запропонувати кваліфіковані послуги з ремонту промислових холодильників та іншого холодильного обладнання.

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ. вул. Галицька, 1
Пишіть на:
Виклик майстра за телефонами: