Заправка фреоном в Івано-Франківську

Приїдемо та заправимо на місці
Image
Всі холодильники, навіть самі хороші і дорогі, з часом можуть зламатися. І однією з найчастіших причин несправної роботи є витік холодоагенту, яким найчастіше виступає фреон. Якщо ваш холодильник різко перестав морозити, то не варто відразу нести його на звалище - необхідно звернутися до професіоналів, які здійснять закачку фреону.
Викликати майстра:
(067) 684-68-94
(066) 917-59-66

Зазвичай компресори заправляють холодоагентами відповідного маркування і типу, які відповідають рекомендаціям заводів-виробників.

Закачування фреону — це не ремонтний процес, але він неминучий після усунення витоку холодагенту, прочищення патрубка і капілярів, заміни компресорного устаткування. Фреон є безбарвним газом, який не має запаху, тому дуже важливо якомога раніше виявити несправність у роботі обладнання відразу ж після витоку.

Різновиди та особливості холодоагентів (фреонів)

Якщо ваш холодильник працює на фреоні марки R404A, то заправляти його безглуздо, поки не будуть знайдені місця витоку, і тільки після усунення причини даної проблеми можна закачати фреон.

Майже кожен сучасний холодильник працює на вибухонебезпечних холодагентах R600, R12 і R134. Для заправки холодильного газу останньої марки 134 необхідний не тільки практичний досвід, але і посвідчення про проходження курсу техніки безпеки під час проведення ремонту.

Окрім небезпеки вибуху, R134 не представляє ніякої загрози, в той час, як R12 складається з діфтордіхлорметан, який руйнівно впливає на озонову оболонку Землі. Фреон R600A є природним газом, тому він не руйнує озоновий шар і не сприяє появі парникового ефекту. За цими характеристиками R600a має значну перевагу перед фреон R12 і фреон R134a. Кожен холодоагент не є взаємозамінним, тому після пошуку джерела витоку фреону необхідно очистити холодильник від залишків колишніх газів і вакуумувати.

Замовити заправку фреоном

Самостійно заправити холодоагент в холодильник без досвіду і відповідних знань неможливо і навіть небезпечно, тому необхідно звернутися до професіоналів. Наша компанія якраз надає клієнтам подібні послуги. Ціна закачування фреону в холодильник є доступною для кожного власника холодильного обладнання.

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ. вул. Галицька, 1
Пишіть на:
Виклик майстра за телефонами: