Причиною гарантованого виникнення несправностей при роботі холодильного обладнання є забруднення конденсатора.


Викликати майстра за тел.: 
(067) 684-68-94, (066) 917-59-66


Забруднення конденсатора призводить до підвищення тиску конденсації холодоагенту і температури фреону і масла, що викликає засмічення капілярного трубопроводу продуктами розпаду олії і збільшення навантаження на компресор. Ще раніше ніж виникнуть проблеми з засміченням капіляра, відбувається падіння холодопродуктивності холодильного агрегату, підвищується температура в охолоджуваному об'ємі і мотор-компресор перестає відключатися.

Якщо власник вчасно не зверне увагу на те, що обладнання працює безперервно і не вимкне, то наступний етап - це вихід з ладу мотор-компресора. Таким чином не дотримання маловитратної операції технічного обслуговування з чищення конденсатора, призводить до самого дорогого капітального ремонту - необхідності заміни мотор-компресора.

І якщо забруднення конденсатора з вільним рухом повітря на побутовому холодильнику стає критичним через кілька років експлуатації, то конденсатори охолоджувані вимушеним рухом повітря забезпечуваним вентилятором забруднюються набагато швидше. Конденсатори на торговому холодильному обладнанні мають потребу в чищенні практично щомісяця, особливо швидко відбувається забруднення на обладнанні з нижнім розташуванням холодильного агрегату.

Не відкладайте ремонт, звертайтесь до професіоналів !

Ремонт Холодильників 
м.Івано-Франківськ

Виклик майстра за тел.:

(067) 684-68-94
(066) 917-59-66

електропошта:
info@remhol.if.ua

ми в мережі:

      

Створення та розкрутка сайту:
Інтернет-агентство "Дзига"

Ми пропонуємо якісний та недорогий ремонт холодильників та холодильного обладнання в Івано-Франківську та області: