Діагностика холодильника в Івано-Франківську

Приїдемо та замінимо на місці
Image
Ми виконуємо діагностику холодильника вдома, в ресторані, магазині, на підприємстві чи в кафе, знайти і виправити будь-які несправності холодильника..
Викликати майстра:
(067) 684-68-94
(066) 917-59-66

З часом вся побутова техніка ламається, і холодильне обладнання не є в цьому винятком. Дуже важливо вчасно виявити несправність в роботі системи, щоб запобігти заміну старого холодильника на новий. Довіряти діагностику холодильника необхідно виключно професіоналам.

Ознаки ламання холодильного обладнання

Ремонт та діагностика холодильників необхідні, якщо він:

  • не вмикається;
  • не стартує або через короткий проміжок часу після запуску знову вимикається;
  • не заморожує продукти в морозилці;
  • рівень температури всередині камер дуже низький (продукти перемерзають і пропадають) або навпаки недостатньо для охолодження;
  • не включається після того, як його розморозили.

Перші дії при виявленні ознак ламання

Здійснюючи діагностику холодильника, спочатку потрібно перевірити, чи є напруга в електричній розетці (даний показник повинен бути рівний 200-220 В). Якщо електрики взагалі немає або рівень напруги занадто низький, холодильник може не включитися або працювати неправильно (вполовину номінальної потужності).

Перший огляд діагностики холодильника

Відразу відзначимо, що всі ремонтні роботи та діагностику холодильника потрібно виконувати виключно при виключенні його з розетки та після розморожування. Спочатку потрібно розібратися з наявністю світла всередині основної камери. Його відсутність є досить частою проблемою, проте некритичною — немає особливої ​​потреби викликати майстра додому. Якщо лампа горить, то потрібно перевірити справність терморегулятора.

Самостійна перевірка

Знайдіть терморегулятор з проводами, що йдуть до нього, стягніть їх з клеми та приєднайте один до одного. Якщо після цього холодильник почав працювати правильно, то просто замініть зламаний агрегат. В іншому випадку діагностика несправності холодильника триває перевіркою кнопки розморожування. Вимкніть і «прозвоніть» пускове і захисне реле (розташовані поруч). Якщо при цьому будуть виявлені обриви, замініть поламану деталь.

Якщо вищевказані операції не принесли користі, то потрібно перевірити електродвигун, тобто здійснити діагностику компресора. Самостійно зробити це практично нереально, тому необхідно звернутися за допомогою до фахівця.

Види ламання електродвигуна

Під час діагностики холодильника можна виявити 3 види несправності мотора:

  • обмотка повністю або частково обірвана;
  • гілки обмотки замкнуті між собою;
  • сталося замикання на корпусі компресора.

Виявлення ламання електродвигуна

Під час діагностики компресора кожен контакт повинен «прозвонюватись» один з одним (заборонено підключати дроти до поверхні корпусу!). Якщо рівень опору між контактами становить приблизно 20 Ом, то витки замкнуті між собою.

Якщо здійснюючи діагностику несправності холодильника всі перераховані вище процедури не виявили злам, то значить електрична схема або контакти просто окиснені. У такому випадку вже необхідно ремонтувати агрегат, оскільки інакше можна остаточно зіпсувати будь-які елементи.

Замовити діагностику холодильника

Якщо вам не вдалося самостійно полагодити своє холодильний пристрій, просто замовте діагностику холодильника в Івано-Франківську. Ми приїдемо до вас додому і виявимо несправність у роботі холодильника, при необхідності відремонтуємо або ж замінимо неробочі елементи.

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ. вул. Галицька, 1
Пишіть на:
Виклик майстра за телефонами: