Діагностика холодильника, ресмонт холодильників Івано-Франківськ

З часом вся побутова техніка ламається, і холодильне обладнання не є в цьому винятком. Дуже важливо вчасно виявити несправність в роботі системи, щоб запобігти заміну старого холодильника на новий. Довіряти діагностику холодильника необхідно виключно професіоналам.


Викликати майстра за тел.: 
(067) 684-68-94, (066) 917-59-66


Ми виконуємо діагностику холодильника вдома, в ресторані, магазині, на підприємстві чи в кафе, знайти і виправити будь-які несправності холодильника.

Найчастіші види поломок

Ви виявили, що ваш холодильник не морозить і має температуру охолодження не достатню для оптимального зберігання продуктів?

Таке порушення в роботі холодильника найчастіше виникає внаслідок утворення дефектів в трубках морозильної камери, наприклад, якщо ви переміщали холодильник або внаслідок зносу елементів системи охолодження. Також ви можете помітити, що холодильник все ще охолоджує, але вже не так ефективно.

За статистикою, з цією несправністю до нас звертаються як власники вітчизняних холодильників: Атлант, Норд так і власники холодильників іноземних марок: Індезіт, Самсунг, Арістон, Стінол, Либхер, Бош та інших. Ремонт холодильників з такою несправністю практично завжди можна здійснити на дому. Для цього наші майстри завжди мають в наявності необхідне обладнання та запчастини.

Досить часто зустрічається ситуація, коли відбувається розморожування продуктів в плюсовому відділенні холодильника. Якщо холодильник переморожує, це може бути сигналом до серйозної поломки.

Часто клієнти звертаються до нас, виявивши наступні ознаки несправності: в морозильнику плюсова температура, але переморожує основна камера або з'явився іній у відділенні для овочів і фруктів, а під ним натікає вода.

У першу чергу рекомендуємо перевірити чи вірно виставлена ​​температура, якщо з цим все гаразд і немає простого засмічення, то для подальшої діагностики слід звернутися до майстра.

Чому холодильник переморожує, причини:

 • діє режим глибокої заморозки
 • вийшов з ладу терморегулятор
 • утворився засмічення в капілярної системі
 • на стінках утворилася снігова шуба
 • зносився ущільнювач
 • недостатня продуктивність мотора-компресора

Якщо ваш холодильник функціонує у звичайному режимі, оптимально охолоджує продукти, однак не відбувається своєчасне відключення, то не варто відразу бити тривогу. Перевірте чи  відображається помилка на електронному табло. якщо воно звичайно є. Крім того ви можете самостійно визначити несправність терморегулятора. Як правило цей елемент підлягає заміні. Уважности проведіть зовнішній огляд і проконсультуйтесь з майстром у разі виявлення ознак несправності.

Чому холодильник не вимикається, причини:

 • Порушення режиму роботи терморегулятора
 • Діє режим швидкої заморозки
 • Стався витік фреону

З цим явищем стикаються дуже багато власників. Як правило сніг може намерзати на задній стінці холодильника. Часто це відбувається після стрибків електроенергії, спробуйте розморозити холодильник, можливо це допоможе вирішити проблему. Якщо розморожування не допомогло, то можливі наступні причини намерзання снігу:

 • Несправний електронний датчик температури;
 • Неякісне ущільнення в дверцятах холодильника;
 • Неправильне зберігання продуктів у холодильнику;
 • Виник затор капілярної трубки;
 • Порушена робота компресора.

У ситуації, коли ви виявили воду в холодильнику або під ним в першу чергу переконайтеся, що не відбувалося відключення живлення, в результаті якого холодильник міг розморозитися. Також перевірте чи не розміщені продукти поблизу задньої стінки. У нормі, на задній стінці може з'являтися волога, яка стікає в зливний отвір. Виняток становлять холодильники з системою «No Frost». Якщо в них з'являється вода, найімовірніше знадобиться допомога фахівця. Суттєвою ознакою поломки і сигналом виклику майстра як правило є відключення компресора. Чому холодильник протікає, причини:

 • несправність в морозильній камері холодильника з системою «No Frost»;
 • знос ущільнювача дверцят холодильника.

Сучасні холодильники практично не видають шуму. Сторонній шум як правило свідчить про його несправність. Однак є випадки, коли явно чутні звуки є нормою:

 • ви чуєте неголосні щиглики - це звук температурного реле
 • ви чуєте щось схоже на дзюрчання - звук означає русі холодоагенту
 • ви чуєте шум при запуску мотор-компресора
 • ви чуєте шум вентилятора в холодильниках «No Frost»

Сигналом до виклику майстра можуть бути: холодильник з ноу-фрост шумить, звуки, схожі на скрегіт, холодильник сильно шумить при роботі мотора-компресора.

Важливо: Згідно норм доспустімий рівень шуму холодильника повинен бути в межах 55 ДБ. Такий рівень вважається коректним. При покупці холодильника звертайте увагу на холодильники з найменшим значенням шумності. Як правило виробник вказує ці дані в технічних характеристиках.
Чому холодильник сильно шумить, причини:

 • неправильна установка;
 • порушення міцності кріплень;
 • ослаблення кріплення конденсатора;
 • знос мотора-компресора;
 • шум вентилятора в холодильниках «NoFrost».

Ознаки поломки холодильного обладнання

Ремонт та діагностика холодильників необхідні, якщо він:

 • не вмикається;
 • не стартує або через короткий період часу після запуску знову вимикається;
 • не заморожує продукти в морозилці;
 • рівень температури всередині камер дуже низький (продукти перемерзають і пропадають) або навпаки недостатньо для охолодження;
 • не включається після того, як його розморозили.

Перші дії при виявленні ознак поломки

Здійснюючи діагностику холодильника, спочатку потрібно перевірити, чи є напруга в електричній розетці (даний показник повинен бути рівний 200-220 В). Якщо електрики взагалі немає або рівень напруги занадто низький, холодильник може не включитися або працювати неправильно (вполовину номінальної потужності).

Перший огляд діагностики холодильника

Відразу відзначимо, що всі ремонтні роботи і діагностику холодильника потрібно виконувати виключно при виключенні його з розетки і після розморожування. Спочатку потрібно розібратися з наявністю світла всередині основної камери. Його відсутність є досить частою проблемою, проте некритичною - немає особливої ​​потреби викликати майстра додому. Якщо лампа горить, то потрібно перевірити справність терморегулятора.

Самостійна перевірка

Знайдіть терморегулятор з проводами, що йдуть до нього, стягніть їх з клеми і підключіть один до одного. Якщо після цього холодильник почав працювати правильно, то просто замініть зламаний агрегат. В іншому випадку діагностика несправності холодильника триває перевіркою кнопки розморожування. Вимкніть і «прозвоніть» пускове і захисне реле (розташовані поруч). Якщо при цьому будуть виявлені обриви, замініть поламану деталь.

Якщо вищевказані операції не принесли користі, то потрібно перевірити електродвигун, тобто здійснити діагностику компресора. Самостійно зробити це практично нереально, тому необхідно звернутися за допомогою до фахівця.

Види поломки електродвигуна

Під час діагностики холодильника можна виявити 3 види несправності мотора:

 • обмотка повністю або частково обірвана;
 • гілки обмотки замкнуті між собою;
 • сталося замикання на корпусі компресора.

Виявлення поломок електродвигуна

Під час діагностики компресора кожен контакт повинен «прозвонюватись» один з одним (заборонено підключати дроти до поверхні корпусу!). Якщо рівень опору між контактами становить приблизно 20 Ом, то витки замкнуті між собою.

Якщо здійснюючи діагностику несправності холодильника всі перераховані вище процедури не виявили поломку, то значить електрична схема або контакти просто окислені. У такому випадку вже необхідно ремонтувати агрегат, оскільки інакше можна остаточно зіпсувати будь-які елементи.

Замовити діагностику холодильника

Якщо вам не вдалося самостійно полагодити своє холодильний пристрій, просто замовте діагностику холодильника в Івано-Франківську. Ми приїдемо до вас додому і виявимо несправність у роботі холодильника, при необхідності відремонтуємо або ж замінимо непрацюючі елементи.

Не відкладайте ремонт, звертайтесь до професіоналів !

Ремонт Холодильників 
м.Івано-Франківськ

Виклик майстра за тел.:

(067) 684-68-94
(066) 917-59-66

електропошта:
info@remhol.if.ua

ми в мережі:

      

Створення та розкрутка сайту:
Інтернет-агентство "Дзига"

Ми пропонуємо якісний та недорогий ремонт холодильників та холодильного обладнання в Івано-Франківську та області: