Ремонт морозильних камер в Івано-Франківську

Не потрібно везти — зробимо у вас вдома
Image
Ми пропонуємо недорогий і якісний ремонт морозильних і холодильних камер дома з виїздом по Івано-Франківську та області. Майстри нашої служби виконують швидкий і професійний ремонт морозильних камер будь-якої складності безпосередньо вдома чи будь-якому приміщенні у замовника.
Викликати майстра:
(067) 684-68-94
(066) 917-59-66

Не рекомендуємо братись за ремонт морозильної камери власноруч

.

Морозильні камери використовуються для заморозки та подальшого зберігання продуктів. Даний вид обладнання є простим у користуванні, проте у випадку перших ознак несправності слід негайно викликати майстра! Ми категорично не рекомендуємо братись за ремонт морозильної камери власноруч. Ваше бажання зекономити кошти приведе до повного виходу з ладу морозильної камери та подальший дорогий ремонт.

Ми ремонтуємо морозильні камери будь-якого призначення

  • побутові
  • промислові
  • торгові
  • продуктові
  • холодильні камери для квітів
  • холодильні камери для медикаментів

Для того, щоб викликати фахівця з ремонту морозильних камер достатньо зателефонувати і повідомити марку морозильної або холодильної камери й характер несправності, після деяких уточнень майстер повідомить Вам загальну вартість ремонту і прийме заявку у зручний для Вас час.

Терміновий ремонт холодильних і морозильних камер в Івано-Франківську всіх виробників і моделей: Polair, Аріада, Ariston (Арістон), Ardo, Bosch, Beko, Gorenie, Haier, Північний (Норд), Liebherr, Indesit (Індезіт), Samsung (Самсунг), Siemens, Snaige, Стінол (Стінол), Electrolux (Електролюкс), LG, Whirlpool (Вірпул), Zanussi.

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ. вул. Галицька, 1
Пишіть на:
Виклик майстра за телефонами: