Ми пропонуємо недорогий і якісний ремонт морозильних і холодильних камер на дому з виїздом по Івано-Франківську та області. Майстри нашої служби виконують швидкий і професійний ремонт морозильних камер будь-якої складності безпосередньо вдома чи будь-якому приміщенні у замовника.


Викликати майстра за тел.: 
(067) 684-68-94, (066) 917-59-66


Морозильні камери використовуються для заморозки та подальшого зберігання продуктів. Даний вид обладнання є простим у користуванні, проте у випадку перших ознак несправності слід негайно викликати майстра ! Ми категорично не рекомендуємо братись за ремонт морозильної камери власноруч. Ваше бажання зекономити кошти приведе до повного виходу з ладу морозильної камери і подальший дорогий ремонт.

Ми ремонтуємо морозильні камери будь-якого призначення:

  • побутові
  • промислові
  • торгові
  • продуктові
  • холодильні камери для квітів
  • холодильні камери для медикаментів

Для того щоб викликати фахівця з ремонту морозильних камер достатньо зателефонувати і повідомити марку морозильної або холодильної камери і характер несправності, після деяких уточнень майстер повідомить Вам загальну вартість ремонту і прийме заявку у зручний для Вас час.

Терміновий ремонт холодильних і морозильних камер у Івано-Франківську всіх виробників і моделей: Polair, Аріада, Ariston (Арістон), Ardo, Bosch, Beko, Gorenie, Haier, Північний (Норд), Liebherr, Indesit (Індезіт), Samsung (Самсунг), Siemens , Snaige, Стінол (Стінол), Electrolux (Електролюкс), LG, Whirlpool (Вірпул), Zanussi.

Не відкладайте ремонт, звертайтесь до професіоналів !

Ремонт Холодильників 
м.Івано-Франківськ

Виклик майстра за тел.:

(067) 684-68-94
(066) 917-59-66

електропошта:
info@remhol.if.ua

ми в мережі:

      

Створення та розкрутка сайту:
Інтернет-агентство "Дзига"

Ми пропонуємо якісний та недорогий ремонт холодильників та холодильного обладнання в Івано-Франківську та області: