Заміна компресора (мотора) холодильника в Івано-Франківську

Приїдемо та замінимо на місці
Image
Заміну компресора при ремонті холодильників виконують виключно досвідчені майстри. Такий основний вузол, як мотор, при поломці підлягає заміні. Встановлюваний вузол за технічними даними тільки тоді стане єдиним цілим з агрегатом, коли він підходить за всіма параметрами до системи охолодження. Ідеальною заміною стане вузол точно такий, як колишній.
Викликати майстра:
(067) 684-68-94
(066) 917-59-66
Пристрій повинен нормально функціонувати з циркуляційним по системі холодоагентом, щоб не викликати неполадок у роботі холодильника.

Професійне розв'язання проблеми

При заміні компресора холодильника потрібен серйозний підхід до справи, висока відповідальність. У більшості випадків знайти аналог для заміни старого агрегату неможливо. Важливо коректно визначити гідну заміну і проводити порівняння параметрів. Досвідчений майстер-ремонтник сервісного центру без праці впорається з поставленим завданням, адже за його плечима маса успішно вирішених аналогічних проблем. Показаннями до заміни мотора є: повна зупинка двигуна, дивний шум при роботі, невідповідність температури морозильної камери заявленим в технічній документації параметрам.

Тонкощі підбору вузла

Електротехнічні параметри нового вузла повинні відповідати параметрам електромережі. Щоб зробити заміну компресора холодильника, необхідно підбирати вузол, у якого такий же, як у колишнього, параметр холодопродуктивності, області експлуатації. Не завжди визначається продуктивність порожнього компресора, але в такій ситуації можна порівняти робочий об'єм циліндра. Новий агрегат можна вибрати трохи сильнішим по потужності ніж старий. Кваліфікований підбір необхідних запчастин для холодильника це наша проблема.

Як проводиться заміна компресора холодильника?

Технологічно заміна компресора холодильника трудозатратна. За рівнем складності вона вважається капітальним ремонтом. На першому етапі видаляється з системи холодоагент, потім замінюється основний агрегат на новий, пускове реле, комплектуючі. По завершенні робіт у системі поновлюється герметичність ​​паянням. Після видалення повітря з системи проводиться її заправка фреоном.

Вартість заміни компресора холодильника визначається моделлю, маркою обладнання. Інверторні агрегати встановлюються на техніку високотехнологічних марок, таких як Bosch, LG, Samsung, ін., Їх ціна вище звичайних. Код, серійний номер допомагає з'ясувати тип наявного компресора. Коли виходить з ладу компресор, одночасно можуть виходити з ладу комплектуючі, тому вартість заміни може зрости, оскільки доведеться міняти також додаткові вузли. Професійна робота фахівців заощадить вам гроші, здоров'я і час.

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ. вул. Галицька, 1
Пишіть на:
Виклик майстра за телефонами: