Як розморозити холодильник ?

Однією з необхідних умов тривалої і безперебійної роботи холодильника вважається регулярне розморожування. Цей процес дозволяє позбутися від льоду і неприємного запаху, запобігти появі мікроорганізмів і бактерій, стабілізувати всю роботу холодильного обладнання та збільшити термін служби.
 
Останнім часом популярними стали холодильники з автоматичною системою розморожування. Такі пристрої працюють в двох режимах: поступово розморожують лід, що накопичився, або і зовсім не дозволяють накопичуватися «сніжній шапці». А оскільки термін служби холодильників відносний тривалий, та й ремонт холодильників на дому недорого обходиться, то у багатьох вдома красуються старі моделі, які припускають ручний спосіб розморожування. Отже, розглянемо процес розморожування докладніше.
 
У процесі роботи будь-якого холодильника на поверхнях, які найбільш схильні до охолодження, конденсується волога. Тому наявність тонкого шару інею вважається нормальним явищем. А ось з плином часу тонкий шар інею може перетворитися в «снігову шубу», яка вважається причиною не тільки втрати електроенергії понад норму, а й погіршує роботу холодильника. Що може привести до його поломки і тоді необхідним буде ремонт холодильників, виклик фахівця і діагностичні та ремонтні процедури. Іній в холодильнику можна видаляти тільки за допомогою відтавання.
 
Ні в якому разі не можна при видаленні інею використовувати силу чи тверді або гострі предмети. Розморожування зазвичай супроводжується прибиранням всього холодильника і як правильно починати процес розморожування слід прочитати з прочитання інструкції і слідувати всім рекомендаціям в точності. Фахівці рекомендують 2-3 рази на рік розморожувати і мити холодильну камеру. Робити це краще м'якою ганчіркою, гострі предмети можуть пошкодити емаль. Використовувати будь-які їдкі засоби для чищення категорично забороняється. Якщо це не заборонено в інструкції для вашої моделі холодильника, то в воду для миття можна додати трохи мила або соди. Це зазвичай допомагає позбавитись неприємного запаху в холодильнику і відмити плями, що важко видалити звичайними методами. Дотримання цих нескладних правил допоможе вашому холодильнику працювати довго і безперебійно, а в разі будь-яких несправностей завжди можна організувати ремонт холодильника на дому.
 

Ремонт Холодильників 
м.Івано-Франківськ

Виклик майстра за тел.:

(067) 684-68-94
(066) 917-59-66

електропошта:
info@remhol.if.ua

ми в мережі:

      

Створення та розкрутка сайту:
Інтернет-агентство "Дзига"

Ми пропонуємо якісний та недорогий ремонт холодильників та холодильного обладнання в Івано-Франківську та області: