Що таке фреон ?

У промислових (торговельних) холодильних агрегатах в основному використовуються фреони, такі, як Р-22 (є озоноруйнуючим), на якому сьогодні працює велика частина всіх холодильних установок. R-134 використовується для средньотемпературних шаф. R-404 в основному використовується для низькотемпературних агрегатів, як аналог Р-22 фреону.

Перші холодильні установки працювали на aмміaці. Це було небезпечно для людини, що дещо стримувало розвиток хoлoдильнoї техніки. Зaдaчa була вирішена в +1931 році, кoли був синтезований нешкідливий для людського oргaнізму хлaдaгент - фреон. Фреон - це речовина, що складається з основ двох гaзoв - метaнa СН4 і етaнa - СH3-СН3.

Найбільш часто зустрічається фреон в побутових холодильниках - це Р-12, який визнали озоноруйнуючим. R-134 має експлуатаційні характеристики, близькі до R12. R-134 і його рекомендується застосовувати в побутових холодильниках, а також він може бути використаний при переході побутових холодильних систем з R-12 на R-134. Один з нових фреонів R-600, що складається в основному з ізобутану, який на сьогоднішній день є самим екологічним, але вибухонебезпечним. Як правильно та безпечно користуватись холодильником можете прочитати в цій статті.

Ремонт Холодильників 
м.Івано-Франківськ

Виклик майстра за тел.:

(067) 684-68-94
(066) 917-59-66

електропошта:
info@remhol.if.ua

ми в мережі:

      

Створення та розкрутка сайту:
Інтернет-агентство "Дзига"

Ми пропонуємо якісний та недорогий ремонт холодильників та холодильного обладнання в Івано-Франківську та області: