Порядок дій при поломці холодильника

Перш за все, коли користувач підозрює свій холодильник в несправності, він намагається вирішити проблему самостійно. Зрозуміло, що дуже часто нічого з цього нічого не виходить і вже тоді доводиться викликати майстра. Чи правильно це? Звичайно ж ні. Своїми діями ви можете ще більше нашкодити, особливо якщо спробувати знайти причину в електронних пристроях, адже в сучасних холодильниках цих елементів дуже багато, і знайти справді несправний дуже складно. Розберемося, який порядок дій повинен бути при виявленні поломки:

  • відключити холодильник від мережі;
  • зателефонувати за телефонами 099 709 40 75 чи 093 882 79 03 та викликати майстра;
  • описати в подробицях характерні ознаки (не мороз, дуже сильно морозить, не горить світло, шумить в нижній частині, неприємний запах і т.д.).
  • дочекатися приїзду майстра і результатів його огляду;
  • отримати відремонтований холодильник.

Як бачите не все так складно, але оскільки за це потрібно платити, менталітет пересічного громадянина просто не дозволяє зробити все правильно.
В нас завжди в наявності запасні елементи оригінальної якості, тому ремонт буде максимально швидким. Крім цього гарантія на послуги цього сегмента досить висока і може досягати до півроку. Не нехтуйте можливістю викликати фахівця, інакше це може ще сильніше вдарити по "вашій кишені".

Ремонт Холодильників 
м.Івано-Франківськ

Виклик майстра за тел.:

(067) 684-68-94
(066) 917-59-66

електропошта:
info@remhol.if.ua

ми в мережі:

      

Створення та розкрутка сайту:
Інтернет-агентство "Дзига"

Ми пропонуємо якісний та недорогий ремонт холодильників та холодильного обладнання в Івано-Франківську та області: